תרמי ואקוסטיקהאודות תרמי ואקוסטיקה

חטיבת הייעוץ התרמי והאקוסטי בחברת אלתר הוקמה ומנהולת על ידי מנור אלתר על מנת לאפשר לכלל לקוחות החברה להינות מעוצמה בהנדסת סביבה באופן מלא ולקבל גם שירות של בידוד אקוסטי ותרמי לדירות ולדיירי הפרויקט.


מנור אלתר - ראש חטיבת תרמי ואקוסטיקה

מנור אלתר, מהנדס מכונות ומכטרוניקה ייסד ומוביל את חטיבת היעוץ התרמי והאקוסטי של חברת אלתר מתוך רצון לאפשר לכלל לקוחות חברת אלתר לקבל עוצמה אמיתית של הנדסת סביבה מלאה. חטיבת היעוץ התרמי והאקוסטי נותנת מענה מקצועי תוך עמידה בסטנדרטים ותקנים מחמירים הנותנות מענה יעיל ומקצועי לללקוחות החברה ולבעלי הדירות שלהם.שירותי תרמי ואקוסטיקה
 

עפר יונג - מנהל תחום תרמי ואקוסטיקה

עפר יונג בוגר הנדסת סביבה בטכניון עם שנות נסיון רבות בתחום ומאות פרויקטים מכל הסוגים. עפר הינו גורם מקצועי המהווה אוטוריטה בכירה בכל מגוון התחומים בבנייה ירוקה ומייעץ למגוון רחב של גופים ממשלתיים ואזרחיים. 


פירוט נוסף

חטיבת הייעוץ התרמי והאקוסטי של חברת אלתר שמה לעצמה כחזון לעזור ליזמים וקבלנים לייצר עבור בעלי הדירות חווית מגורים נוחה וידידותית לסביבה בשילוב לשאר יכולות החברה הנותנים ללקוחות את השילוב המלא של עוצמה בהנדסת סביבה. היעוץ התרמי והאקוסטי של חברת אלתר מחוייב לעמוד בתקני הבנייה הירוקה ולייצר בנייה ידידותית לסביבה התורמת לחיסכון בשימוש במקורות אנרגיה ויצירת יעילות וחסכון בשימוש השטף של משאבי הבניין המתאפשר בזכות תכנון מתקדם ויעיל לכל פרויקט. מחלקת הייעוץ התרמי והאקוסטי של החברה דואגת לכלל שלבי הבידוד התרמי והאקוסטי הכולל את סביבת המבנה ואת הדירות עצמן תוך שימוש במערכות ובאמצעים המתקדמים ביותר.

אקוסטיקה- העולם בו אנו חיים, הולך ומשתדרג במערכות אלקטרו מכאניות רבות שבאות בשימוש היום יומי שלנו. בין אם מדובר בהפעלת מערכת מיזוג האויר בימי החורף והקיץ, גנרטורים בבניה רוויה הנותן מענה למערכות הפרויקט במהלך הפסקות חשמל, ועד למערכת המשאבות הדואגת לזרימת המים עד לפתח הברז אצלנו בכיור.

כל אילו משדרגים את חיינו אך עלולים להביא גם לאי נוחות אקוסטית בשל רעשים הנובעים ממערכות אלה ועוד מטרדים הקיימים בסביבת מגורינו. לכן, אנחנו כיועצי האקוסטיקה נכנסים לפרויקט כבר בשלבים המוקדים לתכנון. אנחנו מזהים את המערכות והמטרדים אשר עלולים להוות בעיה, מאפיינים את המערכות ונותנים את הפתרונות האקוסטיים הנכונים ע"מ שהפרויקט יעמוד בתקנים ובתקנות הרעש הרלוונטיות ויהיה איכותי , אקוסטי ונעים עבור הסביבה ומשתמשיו.


אנו מלווים את הפרויקט לכל אורכו משלב התכנון המוקדם עד לשלב התכנון המפורטמומחיות בעבודה עם יזמים,

אדריכלים ומנהלי פרויקטים


 
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.